ARAZİ YATIRIMLARI

 

YAKUP ÇAKIROĞLU YAPI A.Ş

 

ARAZİ YATIRIMLARI

 

Ekolojik Turizm kapsamında, Balıkesir – Havran/ Kalabak Mevkii’nde 83 dönüm arazi üzerinde yapmayı planladığımız faaliyetler için belirlediğimiz noktada adım adım yol almaktayız.

 

Kapsamın içeriğinde organik ve ekolojik tarım, konaklamalı veya günü birlik ziyaret edilip çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler ile zaman geçirilebilecek alanlar yer almaktadır. Doğal güzelliğin bozulmaması ve doğanın sunduğu tüm faydalardan yararlanılması için toprağı hareketlendirmeye başlamış bulunmaktayız.

 

Alan içerisinde toprak verimi ve işleniş açısından çeşitliliği beklenen standartların çok üstündedir. Alanın sunmuş olduğu kendi içerisinde vadi, çeşitli ağaçlar ve mevsimi geldiğinde katkısız yenilebilecek meyve-sebze türleri hazırlanmaktadır.

 

Bölgede her türlü faaliyeti sınırsız gerçekleştirme hayali ile doğal-kültürel mirası bozmadan bu projeye başlamayı öngörmekteyiz. Bu bağlamda yaptığımız yatırımlar toprağa, insana, makineye bağlı olarak tüm hızıyla devam etmektedir.

 

Bu gibi projelerde canlıda seçeneğin çok olmaması ve bazen beklenene karşılık verememesi nedeni ile her şey düşünülmüş ve yerel halkında görüşleri ile ilerleyen bir projedir.

 

Alandaki çalışmalarda kat edilen süreçler yasal ve yerel örf ve âdete göre şekillenmektedir. Yeme-içme çeşitliliği ve lezzetinin keşfedilmeyen farklılıklarını gün yüzüne ve doğanın güzelliklerini ön plana çıkarabilmek adına işimizin başındayız. 

Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri