Yoğurtçu Park Evleri

Dairelerimiz deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmiş ve projede belirtilen malzeme sınıfından bir üst sınıf kalitede kaba inşaat malzemesiyle uygulama yapılmıştır. ( c30 beton cinsi yerine c35 beton kullanılmıştır)

Dairelerimizde parlak Mebran kaplı ahşap mutfak dolapları uygulanmıştır. PVC doğramalarımız Inoutic marka Avrupa standartlarında Almanya’dan ithaldir. Dairelerimizin iç duvarlarında kireç ve alçı karışımı hava almayan sıva malzemesi yerine nefes alabilen çimento esaslı saten alçı üzerine Jotun marka boyalar kullanılmıştır.

Bütün daire iç doğramaları masif kaplı ahşap kapı olarak imal edilmiştir. Salon ve odalarda 4mm masif kaplı lamine parke kullanılmıştır. Islak zeminlerde porselen seramik tercih edilmiştir. Banyo dolapları lake kaplı Hilton tipidir. Duşa kabinler 90cm ebadındadır.

Kombi sisteminde panel tipi radyatörler kullanılmıştır. Bütün elektrik tesisatında halojen free yanmaz kablo kullanılmıştır. Bina güvenliği için internet bağlantılı güvenlik kamerası sistemi kurularak siz evinizde yokken bile telefonunuzdan dahi binanızın çevresindeki hareketliliği izleyebilmeniz sağlanmıştır.

Görüntülü diafon sistemi ile bina içerisindeki güvenliği sağlayabilirsiniz. Çünkü dairelerimizde salonlarda ve yatak odalarında klima tesisatı mevcuttur. Her dairenin salonuna hizmet verecek olan klima cihazını monte edilmiş halde size teslim edilmiştir. Tüm dairelerimiz için yangın uyarı ve gaz uyarı güvenlik sistemleri mevcuttur.

Yakup Çakıroğlu inşaat olarak; Kadıköy moda yoğurtçu parkında 25 daire 4060 m2 inşaat alanına sahip konut projesi 2016 yılında oturuma hazır olarak bitirilmiştir.


YOĞURTÇU PARKI EVLERİ

"YAŞAMIN DOĞA İLE BULUŞTUĞU YER "

 

Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri Galeri